top of page

Mahallemizde açtığımız Halk Eğitim kurslarımız


Değerli Sakinler,

Sizlerin talepleri doğrultusunda geçtiğimiz kış ayında Halk Eğitim Merkezleri ile görüşüp, mahallemizde kurslar açılması ile ilgili girişimlerde bulundum. Sizlere mail guruplarından duyurusunu yaptığım ve geri dönüşlerinize göre Fotoğrafçılık, Minyatür, Sıhhi Tesisat, İlk yardım ve İngilizce branşlarında kurslarımızı planladık. Mahallemize gelmeyi ve eğitmen göndermeyi kabul eden Natuk Birkan Halk Eğitim Merkezi müdiresi Hatice hanım ile güzel ve hummalı bir çalışma yaparak nihayet kurslarımızı Yenilevent Anadolu Lisesi okul sınıflarında açtık. Çok güzel ve faydalı bir dönem geçirdik kursiyer ve eğitmenlerimizle. Sertifika törenlermizi yaptık. Öğrendiklerimizle gündelik hayatımıza kolaylık ve hayatımıza yeni tecrübeler kattık.

Geçen dönem bizlere destek veren ilk önce Natuk Birkan Halk Eğitim Merkezinin güleryüzlü, tecrübeli, iyimser ve çözümleyici müdiresi Hatice hanıma, bize okulumuzu açan Yeni Levent Anadolu Lisesi Müdürümüze, İlk Yardım konusunda eğitmen desteği veren Beşiktaş Belediyesi Sağlık İşleri Müdürümüz Yadigar bey'e, eğitmenlerimize, çok teşekkür ediyorum. Bu yıl, yeni dönemde yine kurslarımızı planlayıp devam edeceğiz. Duyurusunu mail ve sosyal medya hesaplarımızdan ve buradan yapacağım.

Öğrenmeye devam ediyoruz.

Sevgilerimle ...

Aslı Akyüz

Muhtar

5 görüntüleme

Son Yazılar

Hepsini Gör

Hoşçakalın

Güzel mahallemin çok değerli sakinleri, Sizlerle birlikte 3 dönem 1 dönemde rahmetli ana-babam olmak üzere  4 dönemdir bizzat kendim, 2 dönemde rahmetli olan ana-babam, muhtar olarak, mahallemiz için

bottom of page