top of page

Yeşilimizi koruyoruz, toplanan imzalarımız 5000 e yaklaştı.


Değerli Sakinler,

Bugün Beşiktaş Belediye Başkanlığının verdiği randevu üzerine Yönetim Gurubumuz Başkanı ziyaret etti.

Başkana, Belediyenin mahallemizde yapmayı planladığı projelerin; demografik ve sosyokültürel yapımıza uygun olmadığını ve mahallemizin mimari bütünlüğünü yeşil alanlarda tahribata neden olarak bozacağını ve bu sebeplerle mahalle sakinlerimizin bu projelere karşı olduğunu anlattılar.

Mahallemizin huzurunu ve yapısını bozacak olaylar karşısında her zaman birlik içinde hareket ettiğimizi, topladığımız yaklaşık 5000'imza ile (gerekirse bu sayı arttırılacaktır) bu projeleri bu mahallede istemediğimizi, bu konudaki kararımızın çok net olduğunu, büyük çoğunluğun istemediği ve uygun bulmadığı bu tür projelerin her zaman karşısında olacağımızı da belirttiler.

Belediye Başkanı bu kararlılık ve bu bilinç karşısında, bu projelerin daha araştırma aşamasında olduğunu, yapılacak hizmetlerin sadece Konaklar'a değil Beşiktaş'a yapılacağını bildiren bir konuşma yapsa da , Mahalle Sakinlerimiz kararımızı net ve tartışmasız olarak ortaya koyup, projelerin iptalini talep ederek toplantıyı sonlandırdılar..

Bilginize sunarım,

Sevgilerimle ...

Aslı Akyüz

Muhtar

7 görüntüleme

Son Yazılar

Hepsini Gör

COLMAR

Doktor Hizmeti Hakkında

Değerli Sakinlerimiz, Belediye Doktorumuz 24.06.2024 / 30.06.2024 tarihleri arasında raporlu olduğundan dolayı hizmet veremeyecektir. Bilgilerinize sunarım Konaklar Mahallesi Muhtarı Türkan Barış

bottom of page