top of page

Hırsızlık Duyurusu


3 gündem beri mahallemizde yaşanan oldukça tatsız, hepimizi çok rahatsız eden üzen hırsızlık olayları üzerine 3 günden beri ilçe emniyet müdürümüz Ercan Bey ile sürekli bağlantıdayız. Bugün sabahtan beri de telefonla görüşmelerimiz devam etti, kendisini mahallemize davet ettim ancak çok yoğun iş temposu yüzünden Levent Karakol komiserimizi bana yönlendirdi.

Müge komiserimiz ile hırsızlık noktalarını tek tek dolaştık. Sitelere tek tek gittik. Kişilerle görüştük. Hem emniyet müdürümüz, hem komiserimiz en kısa zamanda hırsızların yakalanması için gece gündüz çalışma halindeler, civarımızdaki tüm ekiplerin şu an mahallemizde olduğunu hem resmi hem sivil polislerin gezdiğini bildirdiler.

Bizlere düşen ise kapılarımızı mutlaka kilitli tutmamız, apartman kapılarımızı özellikle kapalı tutmamız, şüpheli şahıs gördüğümüzde hemen acilen 155 i aramamız, apartmanımızda var ise kamera sistemlerimizin çalışır halde olduğuna bakmamız, kayıtlar için çok önemli.

Ve kendimizce de güvenliğimizi sağlayıcı önlemleri almamız. Özellikle sitelerin kapı şifrelerini bakkala, sucuya, kargoya vs. verilmemesini önemle rica ettiler. Hırsızlık yapılan tüm yerlerde saat hep aynı sabaha karşı 04-07 arası.

Lütfen bu hırsız/hırsızlar yakalanıncaya kadar azami dikkatli olalım hepimiz. Tüm mahalleme tekrar geçmiş olsun dileklerimi ve İlçe Emniyet Müdürümüzün de aynı dileklerini iletiyorum. İnşallah bir daha yaşanmaz ve en kısa sürede yakalanırlar ve müjdeyi sizlere bizzat veririm.

Güvenli günler dileklerimle,

Aslı Akyüz

Konaklar Mahalle Muhtarı

43 görüntüleme

Son Yazılar

Hepsini Gör

Hoşçakalın

Güzel mahallemin çok değerli sakinleri, Sizlerle birlikte 3 dönem 1 dönemde rahmetli ana-babam olmak üzere  4 dönemdir bizzat kendim, 2 dönemde rahmetli olan ana-babam, muhtar olarak, mahallemiz için

bottom of page