• Aslı Akyüz

Konaklar Çocukları Yetenekleri Sanal Sergisi


Sevgili Çocuklar,

Bu yıl Türkiye Büyük Millet Meclisi’nin kuruluşunun 100. Yıldönümünü 23 Nisan'da kutlayacağız.

23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramında virüs sebebi ile dışarılara çıkamayacağız sizlerle, bayraklar elimizde marşlar eşliğinde yürüyüş yapamayacağız belki ama evinizden katkıda bulunacağınız çok güzel bir etkinlikle kutlayacağız bayramımızı. Sokağa özgürce çıkacağımız tarih ne zaman olursa olsun söz mahallemizde fener alayı yapacağız sizlerle coşkuyla.

Şimdi kolları sıvayalım ve maharetlerimizi gösterelim büyüklerimize. Ek'te göreceğiniz aktiviteleri hazırlayıp yollayın bize. Mahallemizdeki tüm arkadaşlarınıza da mutlaka duyurun.

Bizler için mahallemizde olması büyük şans olan, değerli yazarımız Hikmet Altınkaynak'ın sizlere hediyesi olan harika kitapları da üstelik adınıza imzalı olarak ulaştıracağım sizlere.

Türkiye Büyük Millet Meclisi’nin kuruluşunun 100. Yıldönümünü ve Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’mızı kutluyor, sağlıkla en kısa sürede sizlerle buluşmayı diliyorum.

Sevgilerimle,

Aslı Akyüz

Konaklar Mahallesi Muhtarı

#23nisan

32 görüntüleme

Son Paylaşımlar

Hepsini Gör

İŞ ARIYORUM

Ofis ortamında çalışmak için iş arıyorum. Karşılama, servis, temizlik, telefon, vs işlerinde çalışabilirim. Daha önceki deneyimlerim bu sahada olup, referans istenildiğinde verebilirim. NESİBE KOÇ 053

© 2023 by Name of Site. Proudly created with Wix.com