top of page

Özel İngilizce Dersi

2020’DE İNGİLİZCE ÖĞRENMEYE NE DERSİNİZ?


Belki uzun yıllar denediniz ama dilediğiniz seviyeye ulaşamadınız, belki de bir türlü başlamak için gerekli motivasyonu bulamadınız. Bu yıl kendinize bir iyilik yaparak, dünya dili olarak bildiğimiz İngilizceyi en etkin şekilde öğrenmenin tam zamanı!

Yabancı dil eğitiminde öğretmenliğin gerektirdiği tüm donanımlara sahip, doğru bir öğreticinin başarılı bir eğitime ne kadar etki ettiğini herkes çok iyi bilmektedir. Boğaziçi üniversitesi mezunu, gerek bireysel gerek sınıflara yönelik İngilizce eğitimlerinde uzun süreli tecrübe sahibi Beril Hoca tarafından verilecek olan İngilizce derslerinde, dört temel dil yeteneğinin (konuşma, anlama, okuma, yazma) geliştirilmesi ana eğitimi oluşturmaktadır. Hem keyifli hem verimli, interaktif bir eğitim modelini benimseyen Beril Hoca ile derslerde gramer kitapları ve fotokopi şeklinde çalışma paketlerinin yanı sıra görsel ve işitsel eğitim araçlarına da yer verilmektedir. Eğitim süresince uygulanan ödev ve sınavlarla da olası bir başarısızlık karşısında öğrenciye bu başarısızlığın sebeplerine uygun alternatif çözümlerle yol gösterilmektedir.

Dersler her yaştan her İngilizce seviyesindeki bireylere verilebilecekken, bire bir kişiye özel olabileceği gibi, grup veya sınıf eğitimi olarak da uygulanacaktır.


BERİL ORLU

0535 457 94 18

24 görüntüleme

Son Yazılar

Hepsini Gör

Özel İngilizce Dersi

İngilizce Özel ders'ler vermekteyim. Bir süre Kanada'da okudum ve Amerika'da yaşadım ve çalıştım. Amerikalı birisi ile evli kaldım. Çalışanlarının yarısından çoğunun yabancı olduğu ve iletişim ana d

Özel İngilizce Dersi

İLK-ORTA-LİSE Öğrencilerine İNGİLİZCE DERS verilir. Beşiktaş Atatürk Anadolu Lisesi sonrası liseyi Amerika’da bitirmiş, Boğaziçi üniversitesi mezunundan İlk-Orta-Lise Öğrencilerine teorik ve pratik İn

Matematik & Geometri Dersi

Deneyimli Öğretmenden LGS/TYT/AYT 'ye yönelik Özel ve Grup Dersleri verilir. MELTEM ÖĞRETMEN 0531 831 95 49

Comments


bottom of page